Головна
Історія
Правила гри
Елементи гри
Екіпірування
Обладнання
FIBA
NBA
Міжнародні змагання
Міні-баскетбол
Баскетбольні клуби
Статті
Фотогалерея
Відео
Sport Shop
Корисні посилання
Контакти


Наша кнопка:
Все про баскетбол
отримати код

Баскетбольні клуби

Баскетбольний клуб "Київ"


БК Київ БК «Київ» - баскетбольний клуб з міста Києва, один з найсильніших баскетбольних клубів України.

Баскетбольний клуб «Київ» веде свою історію з 1999 року. Заснував клуб Олександр Волков, особистість добре відома в баскетбольному світі. Олімпійський чемпіон, чемпіон Європи, СРСР, Греції. Він був першим з українських спортсменів, який грав в НБА. Сьогодні Олександр Волков Президент ФБУ. Першим на посаду головного тренера БК «Київ» був запрошений Олександр Коваленко.

З перших днів свого існування баскетбольний клуб «Київ» зарекомендував себе як один з кращих клубів не лише України, а й Європи. За час свого існування клуб тільки один раз залишався без нагород внутрішньої першості. Команда завоювала «срібло» Євроліги FIBA, «бронзу» Кубка Європи, була учасником фіналу чотирьох NEBL.

Великих успіхів домагається також і дублюючий склад команди. Так, в ігрових сезонах 2005/06 і 2006/07 років дублери «вовків», на чолі яких стояв Віталій Лебединцев, стають чемпіонами Вищої ліги чемпіонату України. Потім команду «дубля» очолив один з найперспективніших українських тренерів Віталій Черній, який неодноразово приводив команду до нагород чемпіонату Суперліги серед дублюючих складів. У 2009 році командування приймає досвідчений фахівець В'ячеслав Шаблинський.


Баскетбольний клуб Київ


Про клас підготовки гравців клубу говорить те, що такі гравці як Олексій Вечорів і Станіслав Медведенко були запрошені грати в клубах найсильнішої баскетбольної ліги світу - НБА.

Баскетбольний клуб бере також участь в організації та проведенні міжнародних змагань. Так у столиці України було проведено турнір All star Day Євроліги FIBA, який за рівнем підготовки вважається одним з кращих за весь час проведення Матчів зірок FIBA.

Велику увагу керівництво баскетбольного клубу приділяє розвитку баскетболу на Україні. Протягом багатьох років надається посильна допомога юнацької, молодіжної, а також національної збірним командам України. Крім цього, завдяки зусиллям «вовків», підтримуються кілька баскетбольних секцій, що функціонують на базах загальноосвітніх шкіл міста Києва. Під опікою клубу знаходяться також кілька дитячих будинків.

Наградный лист БК «Киев»


1999/2000 - 1-е місце української Суперліги, 4-е місце Фіналу Чотирьох NEBL, 4-е місце Кубок Корача.
2000/01 - віце-чемпіон української Суперліги, чверть фіналіст NEBL.
2001/02 - віце-чемпіон української Суперліги, півфіналіст Кубка України, 2-е місце в груповому етапі NEBL.
2002/03 - третє місце української Суперліги, 4-е місце групового етапу Північної Конфедерації Кубка Чемпіонів FIBA.
2003/04 - віце-чемпіон української Суперліги, 6-е місце групового етапу Євроліги FIBA.
2004/05 - чемпіон української Суперліги, віце-чемпіон Євроліги FIBA.
2005/06 - віце-чемпіон української Суперліги, фіналіст Кубка України, бронзовий призер Євро кубка FIBA, фарм-клуб - чемпіон Вищої ліги.
2006/07 - віце-чемпіон української Суперліги, володар Кубка України, фарм-клуб - чемпіон Вищої ліги.

Веб-сайт баскетбольного клуба "Київ": www.bckiev.com.ua