Баскетбольні клуби

Чикаго Буллс

Chicago Bulls В Національній Баскетбольній Асоціації клуб Чикаго Буллс з Чикаго, штат Іллінойс, грає в Центральному Дивізіоні Східної Конференції. Свій початок команда бере в 1966 році.

Свою популярність придбала завдяки тому, що володіла однією з найбільш великих династій в історії NBA. Ця династія була сформована протягом 1990-х років. Завдяки їй команда змогла виграти шість чемпіонатів за вісім років. Прославилися Буллс і тим, що встановили в NBA своєрідний рекорд зігравши 72 гри впродовж сезону 1995-96 рр. Вони є єдиною командою в історії NBA, яка зуміла виграти 70 ігор в один і той же сезон.

Протягом своєї зоряної кар'єри команда постійно займалася пропагандою і рекламою NBA по всьому світу. Важливо відзначити також фінал NBA в 1998 році, коли Буллс виграли його, а він по своїй грі став найпопулярнішим та найбільш відвідуваним і смотрімим чемпіонатом в історії ігор NBA. Добре відомі імена гравців команди - Майкла Джордана, Скотті Пайппена та їх тренера Філа Джексона.

Chicago Bulls

В історії Чікаго команда Чикаго Буллс є третьою за рахунком, яка увійшла до складу NBA. Першими були Пекерс-Зефірс, які в даний час представляють Вашингтон Візардс, а другою була Стегс. Сьогодні, виходячи на гру, Буллс іноді одягають червоні і сині светри від Стегс. Починаючи грати в 1966 році, команда зуміла проявити характер і стала кращою командою-дебютантом в історії NBA. Перш ніж грати на Чіказькому Стадіоні свої домашні ігри, команда спочатку, впродовж двох сезонів грала на International Amphitheatre. За наступні роки команда тренерів зуміла створити досить сильну команду, яка не хотіла нікому поступатися на ігровому майданчику. Це була жорстка команда, основні ігрові схеми якої були побудовані навколо форвардів Чета Волкера і Боба Лава, а також захисника Джеррі Слоана. Але тоді великих досягнень команда не придбала, вони змогли виграти лише один титул дивізіону і ніколи не потрапляли в Фінал. Тільки з часом команда виросла і стала гідним членом NBA.

В даний час майже всі свої домашні ігри Чикаго Буллс проводять на спортивному комплексі Чікаго - Юнайтед Центр.

Веб-сайт баскетбольного клубу: Chicago Bulls.