ТОП-5 найбільш «баскетбольних» країн світу

31.12.2023

Баскетбол - один із найпопулярніших видів спорту у світі. Ця гра, заснована в США в кінці 19 століття, швидко стала глобальним явищем, привернувши мільйони шанувальників і практикуючих спортсменів у різних куточках світу. І хоча баскетбол може бути популярним в багатьох країнах, деякі нації виділяються особливою пристрастю до цього спорту.

ТОП-5 найбільш «баскетбольних» країн світу

GGBet розповідає про ТОП-5 «баскетбольних» країн світу, де найбільше грають у баскетбол.

1. Сполучені Штати Америки

Неможливо говорити про баскетбол без згадки про США. Ця країна є колискою баскетболу і вважається його батьківщиною. У «штатах» баскетбол - це не просто спорт, а справжня культура. Країна виростила безліч видатних гравців, таких як Майкл Джордан, Леброн Джеймс, Кобі Браянт та інші. Національна баскетбольна асоціація США (NBA) є найпопулярнішою професійною баскетбольною лігою у світі. Баскетбол у США - це справжній національний герой.

2. Іспанія

Іспанія - ще одна країна, де баскетбол має велику популярність. Іспанська національна команда чимало разів ставала чемпіоном Європи та світу. Багато відомих гравців, таких як Пау Гасоль та Марк Гасоль походять сааме з Іспанії. Крім того, країна має велику кількість професійних клубів, які активно виступають на міжнародних змаганнях.

3. Канада

Канада відома не тільки своїм хокеєм, але і баскетболом. Країна має розгалужену систему баскетбольних ліг та академій, що сприяє розвитку цього спорту. Канада є рідним краєм багатьох успішних баскетболістів, зокрема Стівена Неша і Ендрю Віггінса. Канадська національна команда також досягає хороших результатів на міжнародних змаганнях.

4. Китай

Китай, як це не дивно, також входить до списку ТОП-5 «баскетбольних» країн світу. Баскетбол має велику популярність серед китайців, і ця країна має велику кількість спортивних програм та шкіл, присвячених цьому виду спорту. Китайська національна команда часто виступає на міжнародних турнірах і має непогані результати. Крім того, Китай був господарем Олімпійських ігор 2008 року, де баскетбол був одним із найпопулярніших видів спорту.

5. Аргентина

Аргентина - країна, яка відома своєю сильною футбольною, а заодно і баскетбольною культурою. Аргентинська національна команда досягла великих успіхів, здобувши золоту медаль на Олімпійських іграх 2004 року і ставши чемпіоном світу в 1950 році. Багато аргентинських гравців також виступають у NBA і визнані всесвітньо.