Екіпірування баскетболістів

Баскетбольна форма

Родоначальником гри, яку ми з великим задоволенням спостерігаємо по телебаченню і на спортивних майданчиках, вважається вчитель фізкультури одного з американських коледжів Джеймс Нейсміт. Йому прийшла ідея зробити заняття з фізичної підготовки більш різноманітними - під час занять він запропонував своїм підопічним закидати футбольний м'яч у кошик з-під фруктів. З плином часу футбольний м'яч був замінений баскетбольним. За короткий відрізок часу гра набула небувалу популярність і на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших ігор в цілому світі. З початком проведення змагань правилами гри в баскетбол було введено поняття - спортивна форма. Єдиним вимогою баскетбольних правил гри було, щоб гравці кожної команди мали спортивний одяг одного кольору.

баскетбольна форма В даний час форма для гри в баскетбол складається з майки і шортів. Така форма може бути одно- або двосторонноьою. Виробники баскетбольної форми випускають великий асортимент, як за формою, так і за ціною. У сучасних Інтернет-магазинах можна придбати чоловічу, жіночу, дитячу баскетбольну форми, а також форму UNISEX. Звертаємо вашу увагу на те, що дитяча спортивна форма нічим не поступається дорослій формі, хіба що своїми розмірами. Така спортивна форма створює для юніорських команд додатковий стимул у вдосконаленні своїх досягнень. На сьогоднішній день лідерами з виробництва баскетбольної форми вважаються такі фірми - Росія, Nike, Macron, Champion.

Виробляється така форма зі спеціальних дихаючих матеріалів, які дають можливість забезпечити хороший теплообмін і вентиляцію в тілі баскетболіста, легко видаляє з поверхні шкіри вологу. Такі дрібниці відрізняють спортивну форму високої якості, від низькосортної форми. Спортивна форма, виготовлена зі спеціальних матеріалів, дає можливість регулювати теплообмін тіла спортсмена під час тренувань та ігор. Неправильний теплообмін негативно позначається на здоров'ї спортсмена. Внаслідок цього, замість спорту, що дає відмінну форму і здоров'я, будемо отримувати абсолютно протилежний ефект. На такий ризик йде кожен, хто зробить неправильний вибір баскетбольної форми. Тому вибору баскетбольної форми слід приділити особливу увагу, рекомендується порадитися з фахівцем при виборі форми для гри в баскетбол і тренувань.

Важко переоцінити значимість баскетбольної форми, особливо при проведенні тренувань, а також на змаганнях будь-якого рівня. Це відноситься як до гравців професійного, так і аматорського баскетболу. У зв'язку з великою популярністю баскетболу як гри, баскетбольна форма стала своєрідним культом серед уболівальників. Найвідчайдушніші фанати надягають форму на ігри своєї команди, платять за неї досить значні суми грошей. Кожна провідна баскетбольна команда має свою оригінальну спортивну форму, яка має свій колір і розмальовку. Злагоджена командна гра починається з об'єднання команди в одне ціле за допомогою баскетбольної форми.

У каталогах Інтернет-магазинів ви зможете знайти баскетбольну форму на будь-який смак - баскетбольна форма Nike Reversible Tank двостороння, баскетбольна форма Nike Slam II, баскетбольна форма Росія "Люкс", баскетбольний форма Makron Duke, спортивна форма для дітей Росія, і багато інших видів форми . Порадує багатьох уболівальників широкий асортимент компанії Champion, яка представляє спортивні форми всесвітньо відомих баскетбольних команд - баскетбольна форма Champion "ITALIA", Champion "Michigan", Champion "Wild Cats", Champion "North Carolina", Champion "LOS ANGELES" та багато інших. Також тут можна знайти і дитячі баскетбольні форми, а також майки для проведення розминок.

Також читайте:
Костюм | Підштаники | Шкарпетки | Кросівки