Екіпірування баскетболістів

Спортивний костюм

Коли тренувальні заняття проходять в неопалюваних приміщеннях, то насамперед необхідно надягати футболку, а для попередньої розминки, спортивний костюм.

спортивний костюм

Проводячи тренування на відкритому повітрі, в холодну пору року, необхідно надягати спортивний костюм та спортивну шапочку.

Бажано, щоб спортивний костюм був виготовлений з бавовняних тканин, так як натуральні тканини добре зберігають тепло м'язів і дають можливість підтримувати тепловий обмін.

Коли організм спортсмена втрачає багато тепла, то його м'язи втрачають свою еластичність, що значно збільшує можливість розтягнень, особливо коли виконуються швидкісні вправи.

Отримавши таку травму, спортсмену потрібен тривалий час для відновлення своєї форми. А цей час можна використовувати для поліпшення своєї спортивної форми.

Виконуючи пробіжки в дощову і вітряну погоду, скористайтеся непромокаючим вітрозахисним костюмом. Такий костюм часто використовують для позбавлення від зайвої ваги.

Досить часто для згону зайвої ваги в жарку погоду надягають спортивний костюм, а поверх нього вітрозахисний і виконують пробіжки. Використання такого методу пов'язано з великими навантаженнями на серцеву систему, і його не бажано рекомендувати гравцям ігрових видів спорту, особливо тим, які володіють високим ростом.

Також читайте:
Форма | Підштаники | Шкарпетки | Кросівки